בטיחות ברשת

האפליקציה החדשה שעוזרת להורים להגן על ילדיהם מהאיומים ברשת.

להיות הורים אף פעם לא היה פשוט, אבל בשנים האחרונות זה הולך ונעשה מורכב יותר. עם עליית השימוש וכמות הטלפונים הניידים אצל הילדים, חלה עלייה משמעותית במקרים של בריונות, שיימינג, הטרדות מיניות ופדופילה. אבל בצד זה קמו טכנולוגיות חדשות אשר נותנות להורים דרך להלחם באיומים היומיומיים.

בעבר ילדים שיחקו מתחת לבניין מגוריהם, החברים היו מתקשרים לטלפון הביתי לתאם לפני הגעתם, וההורים למעשה היו בסביבה וראו כל מה שעובר וקורה לילדים. לא היה אינטרנט, לא היו טלפונים ניידים, וכשהעליבו אותנו בבית הספר, הגענו הביתה והכל נגמר עד למחרת. הילדים שלנו היום מתנהלים בעולם חברתי ללא הפסקה. הם מנהלים את חייהם החברתיים ממכשיר הטלפון הנייד שלהם, כל היום בכל מקום. אפשר לאהוב את זה ואפשר לא, אבל זאת עובדה ואנחנו כהורים צריכים לדעת איך להתמודד עם זה.

כהורים אנחנו מחוייבים להיות שם בשבילם כשהם צריכים אותנו, אבל בעולם הוירטואלי על שלל הרשתות החברתיות ותוכנות המסרים השונות, זו כמעט משימה בלתי אפשרית להיות מעורבים ולדעת מה קורה עם הילדים שלנו. בשנים האחרונות ישנה צמיחה משמעותית של תופעות מאיימות ברשת כגון: בריונות רשת, שיימינג, הטרדות מיניות ופדופיליה. אנו כהורים לא יכולים להרשות לעצמינו להמשיך כך ולא להיות שם ברגעים הקשים.

פתרונות מעקב, ריגול ושליטה אינם פתרונות הגנה אמיתיים

יש מגוון רחב של פתרונות היום ברשת, מתוכנות מעקב וריגול אחרי הילדים ועד שליטה מרחוק וחסימה של תכנים על גבי הטלפון הנייד של הילדים. אך העובדות מעידות שפתרונות אלו אינם מספקים הגנה אמיתית לילד, אלא בעיקר מרחיקים את הילדים מההורים וגורמים לנזק בתקשורת ביניהם.

הגיע זמן שבו אנו ההורים יכולים להיות מעורבים ולהגן על ילדינו באופן אקטיבי בעזרת הטכנולוגיות הקיימות היום בדרך אחרת שלא תפגע בפרטיות ובתקשורת עם הילדים. בוסקו מציעה פתרון חדשני אשר מצד אחד נותן מידע אמיתי ורלוונטי להורה ומצד שני שומר על פרטיות הילדים והתוכן האישי שלהם. 

חדשנות טכנולוגית מאפשרת הורות אפקטיבית בעולם הדיגיטלי

 

בוסקו הינה אפליקציה למכשיר הנייד אשר מתריעה כאשר נמצא חשד לאיום או תוכן פוגעני במכשיר הנייד של הילדים. ההורה מקבל התרעות בזמן אמת אך לא רואה את התוכן עצמו. בוסקו לא מחליפה את ההורה או את האחריות למוערבותו בחיי הילד, אך בוסקו מגשרת על הפער בין המידע הידוע להורים לבין המידע והסכנות אליו נחשפים הילדים ובאופן זה נותנת להם להגן ולהגיב בזמן אמת.

אנחנו בבוסקו שמנו לנו למטרה להעלות את המודעות ההורית לסכנות הקיימות היום בעולם הדיגיטלי, ולעזור להורים להגן על ילדיהם, להכיר טוב יותר את עולמם ולקרב אותם לחייהם החברתיים ביומיום. כחלק מההורות הישראלית ולאור החשיבות של נושא זה בעולמנו היום, אנו נותנים את כל שירותי בוסקו בישראל ללא עלות (שירות בוסקו תומך במכשירי אנדרואיד ואייפון).

אפליקציית בוסקו

איך זה עובד?

 עם בוסקו, אתם ההורים תדעו אם הילד שלכם שולח או מקבל תמונה בלתי ראויה או שיחות ווטסאפ פוגעניות, עדכון על מיקום הילד ואם עזב את הבית או כל מקום שמור אחר, אם הוא במצב רוח רע ואם הוא תחת איום של בריונות רשת - הכל בזמן אמת.

בוסקו עוקבת אחר הפעילות של ילדכם ומודיעה לכם רק בזמן שהמעורבות וההגנה שלכם נחוצים לילדכם. פתרון זה מונע הסחות דעת ומאפשר להורים להתמקד רק במה שחשוב באמת. 

שירותי בוסקו ללא עלות

כחלק מהגל העולמי להעלאת מודעות לסכנות המצוייות ברשת ומציאת פתרונות למלחמה בה, וכחלק מהחברה הישראלית בוסקו החליטה לספק את שירותיה ללא עלות בישראל. כך ניתנת תרומה לקהילה ועזרה לשיפור השירות, ״כל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו״.

אתם יכולים להצטרף לבוסקו עכשיו ולהתחיל להגן על ילדכם עוד היום. כל מה שצריך הוא להוריד את האפליקציה למכשיר האנדרואיד או האייפון שברשותכם להוסיף את פרטי הילד ולחבר את המכשיר שלהם אליכם. תוך 3 דקות תוכלו להרגיש שילדכם בטוחים ומוגנים. 

התחברו עוד היום לבוסקו

שמרו על ילדכם בטוחים ברשת

Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.
Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.