בוסקו מזהה את מצב הרוח של ילדך על ידי ניתוח הקול שלהם

מהו זיהוי מצב הרוח על ידי קול

זיהוי מצב הרוח הוא כלי רגיש ולא פולשני המאפשר להורים לשמור על מצב הרוח של הילד שלהם גם מרחוק. עכשיו, תדעו אם הילד שלכם הוא מדוכא, כועס או לחוץ.

 

זיהוי מצב הרוח מנתח את האינטונציה והקול - ולא את תוכן השיחה. אנו עוקבים אחר השינויים בטון הדיבור במהלך השיחה במקום לנטר את המלים עצמן. בפעם הראשונה, טכנולוגיה זו מותאמת עם דפוסי הקול המורכבים של הילדים.

 

 

איך זה עובד

בוסקו מזהה את קולו של הילד בזמן שימוש בטלפון הנייד. בוסקו בונה פרופיל קול ייחודי לכל ילד ומספקת להורים אינדיקציה למצב הרוח של שיחת הטלפון של ילדיהם.

 

במשך הימים הראשונים לאחר התקנת בוסקו, אנו אוספים ומנתחים את דפוסי הקול של הילדים ובונים מודל קול. לאחר איסוף מספיק נתונים, בוסקו מעדכנת את ההורים על מצב הרוח הדומיננטי של השיחה האחרונה של הילד.

 

 

פרטיות הילד

האפליקציה של בוסקו לעולם לא מראה את הנתונים האישיים שנאספו ממכשיר הילד להורים. הנתונים האישיים של הילד מנותחים ומיד נמחקים. ההורים מקבלים הודעה רק אם בוסקו מזהה בעיה אפשרית.

 

ההורים מקבלים הודעה אם בוסקו מזהה שיחות עם סימנים של מצב רוח רע. עם זאת, ההורים לא מקבלים תקציר של שיחת הטלפון.

 

השרתים ומסד הנתונים של בוסקו מוגנים בהצפנת SSL. בוסקו אינה אוספת כל מידע שיכול לחבר נתונים אישיים לילד מסוים. לכל פיסת נתונים יש הצפנה ייחודית. בוסקו אינה משתפת את התונים עם צד שלישי.

הורידו את בוסקו כעת!

Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.
Bosco app Google Play Store. Keep kids safe on-line.