קרב הליפ-סינק

הילדים שלכם מבלים שעות מול הטלפון ושרים את הלהיטים הכי חמים?

אתם לא לבד! קוראים כמה דברים מאוד מעניינים בעולם אפליקציות הליפ-סינק, כדאי לכם להתעדכן.


כשהיינו ילדים, כל פריט בבית תיפקד כמיקרופון - המטאטא, העט, ראש המקלחת, השלט ורשימה עוד ארוכה!

הקהל שלנו היה מורכז מבני המשפחה, חברים, שכנים ועוברי אורח.

הריצו קדימה להיום - ילדים שרים לעצמם כאילו מדובר באודישן לכוכב נולד! ויותר מזה - משתפים את כל מי שהם מכירים (ולא מכירים) ברשתות החברתיות.


בשנת 2014, נכנסה לחיינו אפליקציה בשם מיוזיקלי (Musical.ly) שאיפשרה לכל מי שרוצה, ובעיקר ילדים, ליצור בתוך שניות קליפ מחתרתי לשיר האהוב עליהם.

בשנת 2016 היו לאפליקציה הזו יותר מ-90 מיליון משתמשים בכל העולם, ובסוף 2017 - 200 מיליון.


רוצים לדעת איך זה עובד? צפו בוידאו הבא:

בוקר אחד באוגוסט השנה, התעוררו מעריצי מיוזיקלי וגילו שהאפליקציה שהם כה אוהבים קיבלה שם, לוגו וממשק חדשים לגמרי. למיוזיקלי יקראו מעכשיו ״טיקטוק״, כמו הצליל שעושה השעון.

טיקטוק, מותג בבעלות הענקית הסינית ״בייטדאנס״, קלטה אליה את משתמשי מיוזיקלי והיא כעת הבעלים הגאים של 500 מיליון משתמשים פעילים בכל חודש ברחבי העולם.

במסגרת תוכנית שיפור ושדרוג האפליקציה, מתכוונים בטיקטוק להרחיב את שירותי האפליקציה ולהציע יכולות כגון ניתוח דפוסי שימוש, הדרכות, היכולות להגיב על וידאו בתגובות (reactions) ושימוש בפילטרים וברקע של מסך ירוק המאפשר שתילת רקע מלאכותי מאחורי המצטלם.


מיוזיקלי היא החלוצה בתחום אפליקציות הליפ-סינק.

האם תוכל להישאר המובילה?

(תמונה: techworm)

בשבוע שעבר נכנס יריב חדש לזירה ושמו ״לאסו״.

האפליקציה החדשה מגיעה מבית היוצר של פייסבוק, ומאפשרת למשתמשיה ליצור בדיוק את אותו סוג של קליפים, בנוסף ליכולת לשתף מיידית בפייסבוק ובאינסטגם סטורי׳ס.

מה עומד מאחורי ההחלטה של פייסבוק להיכנס לזירת הליפ-סינק?

ככל הנראה, הסיבה נעוצה בכך שהקהל הצעיר כבר לא כל כך מעדיף את פייסבוק, ומעביר את זמנו באפליקציות כמו אינסטגרם, סנאפצ׳אט ויו-טיוב.

האפליקציה גם מגיעה שנתיים אחרי ההשרה של פייסבוק ואינסטגרם סטורי׳ס, שכפול של סנאפצ׳אט סטורי׳ס, המאפשר העלאת תמונות לאלבום שנמחק לאחר 24 שעות.

עכשיו, כדי לתפוס את המתמשים ב״לאסו״, ענקית הרשת החברתית משתמשת בזכויות הנרחבות שהיא מחזיקה בעולם המוסיקה.


שתי האפליקציות זמינות בחנות האפליקציות של אפל ושל גוגל, אז תרגישו חופשיים לנסות אותן ולבחור את המועדפת. אחרי הכל, אף אחד לא אמר שהן נחלתם הבלעדית של הצעירים.

רק היזהרו בזמן השימוש, שלא תסיימו כמו החבר׳ה האלה...Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us