chat.png

צרו איתנו

קשר

tools.png

תפעול ומדריך

מכשירים

faq.png

תמיכה

ושאלות נפוצות

מדריכים

שאלות נפוצות

מה זה בוסקו ולמי מיועד השירות?


בוסקו הינו שירות המיועד להורים, מבוסס על אלגוריתם בינה מלאכותית, המסייע בחיזוי ומניעה של איומים כלפי ילדים.
אנו מיידעים את ההורים אך ורק כאשר ילדיהם זקוקים לתשומת לבם או עזרתם.בוסקו מסייעת להורים להתמקד במה שבאמת חשוב.
השירות מיועד עבור הורים בכל גיל, וילדים בין גילאי 6 ו-18.
מהו שירות ניטור הודעות פוגעניות?


בוסקו מנטרת את הודעות הטקסט של ילדכם ומיידעת אם התגלה תוכן פוגעני. אתם, ההורים, תקבלו התרעה אם נאתר סיכון פוטנציאלי כמו בריונות ברשת, הטרדה או אלימות. בוסקו כרגע מנטרת רק הודעות טקסט הנשלחות ומתקבלות באפליקציית וואסטאפ ובמכשירי אנדרואיד בלבד. בעתיד נתמוך בשירותי הודעות נוספים.
מהו שירות ניטור תכנים בלתי הולמים?


בוסקו סורקת את תיקיית התמונות של ילדכם ומתריעה על תוכן בלתי הולם. אתם, ההורים, תקבלו התרעה אם נאתר תוכן שאינו הולם. התמונות נסרקות בכל פעם שהטלפון של ילדכם מחובר למטען ולרשת אלחוטית. זאת על מנת שהסוללה וחבילת הגלישה לא יתרוקנו. אם נאתר תמונה בלתי הולמת, אתם, ההורים, תהיו חשופים רק לגירסה מוקטנת ומטושטשת של התמונה, זאת מאחר ואנו מכבדים את פרטיותם של הילדים.
מהו שירות מעקב אחר מיקום הילד?


בוסקו סורקת את מיקומו של ילדכם ללא הפסק. כאשר תפתחו את האפליקציה על מכשירכם, תוכלו לראות את מיקומו הנוכחי. כמו כן, תקבלו התרעות כאשר הוא יגיע ויעזוב מקומות שמורים. אם מצב הסוללה בטלפון של ילדכם נמוך מ-15%, תקבלו התרעה על מיקומו האחרון של ילדכם, כפי שנקלט ע״י בוסקו.
מהו שירות ניתוח מצב הרוח של הילד?


בוסקו מנתחת את קולו של ילדכם במהלך שיחות הטלפון שלו. אנו מנתחים רק את קולו ומתעלמים לחלוטים מתוכן השיחה. אתם, ההורים, תקבלו התרעה אם מצב רוחו של ילדכם יסווג כ״רע״ לאחר ביצוע שיחה.
מהו הדו״ח היומי?


הדו״ח היומי הוא סיכום של 24 השעות האחרונות שנסרקו ע״י בוסקו, עבור כל אחד מילדיכם. הדו״ח מכיל סיכום של ההודעות, התמונות, השיחות, והשינויים במספר החברים/עוקבים במדיה החברתית.
כיצד ניתן להוסיף מקומות שמורים נוספים?


במהלך ההתקנה הראשונית, תתבקשו להגיד את כתובת המגורים ובית הספר של ילדכם. בנוסף, תוכלו להגדיר מקומות שמורים נוספים כמו חוגים, בתים של קרובי משפחה ועוד. כדי לעשות זאת, גשו למסך ׳המשפחה שלי׳, בחרו את הילד עבורו תרצו להוסיף ולחצו על ׳מקומות שמורים׳. לחצו על סימן ה (+) בתחתית המסך והוסיפו כמה מקומות שתרצו.
לא מצאתי את כתובת המגורים או בית הספר, מה עליי לעשות?


כאשר אתם מחפשים את כתובת המגורים, התחילו עם העיר, לאחר מכן שם רחוב ומספר. כאשר אתם מחפשים את כתובת בית הספר, התחילו עם עיר, לאחר מכן שם בית הספר. *אנו משתמשים בשירותי Google Maps. מקומות אשר לא מופיעים ב- Google Maps, לא יופיעו בחיפוש.
כיצד ניתן להסיר ילד מחשבון הבוסקו שלי?


על מנת להסיר ילד מחשבונכם, גשו למסך ׳המשפחה שלי׳, לחצו על עריכה לצד שמו של הילד שברצונכם להסיר ולאחר מכן על ׳הסר ילד׳ בתחתית המסך.
אילו גילאים ניתן להגדיר כילדים?


ילדכם צריך להיות בין הגילאים 6 ו-18 על מנת שנוכל לנטר את פעילותו בבוסקו.
כמה ילדים ניתן להוסיף ולנטר?


תוכלו להוסיף כמה ילדים שתרצו!
כיצד אוכל לשנות את סיסמתי לבוסקו?


אם אינכם זוכרים את סיסמתכם לשירות, פתחו את האפליקציה והגיעו למסך ההתחברות. לחצו על ׳שכחתי סיסמה׳. אם אתם זוכרים את סיסמתכם אך מעוניינים לשנות אותה, לחצו על ׳התנתק׳ בתפריט הראשי ולאחר מכן על ׳שכחתי סיסמה׳ בתפריט ההתחברות.
כיצד אוכל לשנות את כתובת המייל המשויכת לחשבון שלי?


כדי לשנות את כתובת האימייל שלך, יהיה עליך לפתוח חשבון חדש ולהתחבר מחדש לילדך. הסר את ההתקנה של האפליקציה והירשם באמצעות כתובת האימייל החדשה שלך. לאחר מכן התחבר למכשיר של הילד שלך באמצעות קוד (לחצו כאן להסבר מפורט).
כיצד אוכל לשנות את הגדרות ההתרעות שלי?


שנה את הגדרות ההתרעות על ידי מעבר למסך ההתרעות, נגיש באמצעות התפריט הראשי.
כיצד ניתן להוסיף הורה שני לחשבון הבוסקו של הילד שלי?


על ההורה השני להוריד את בוסקו ולבצע התחברות לילד באמצעות קוד (לחצו כאן להסבר מפורט). בין ההורים לא מתבצע חיבור, החיבור מתרחש אך ורק בין הורה וילד.
כיצד ניתן להוסיף ילד נוסף לחשבוני?


כדי להוסיף ילד נוסף, עבור למסך ׳המשפחה שלי׳ ולחץ על הלחצן "הוסף ילד" בתחתית המסך.
האם המידע שלי מוגן?


כן! אנו שומרים על הנתונים שלך בטוחים ומוצפנים. אף אחד לא יכול לגעת בנתונים שלך - אפילו לא אנחנו! השרתים שלנו אוספים נתונים באופן אנונימי, מנתחים אותם ומוחקים אותם.
האם בוסקו ׳מבזבז׳ סוללה?


ממש לא. המפתחים שלנו עשו עבודה מעולה ובנו את בוסקו כך שתצטרך מינימום סוללה.
כיצד נאספות ומנותחות התמונות?


בוסקו סורקת תמונות כאשר המכשיר של הילד מחובר למטען ולרשת רשת אלחוטית. זה נעשה על מנת להבטיח כי אנחנו לא מבזבזים את הסוללה או את תוכנית הגלישה. אנו סורקים רק תמונות המאוחסנות על גבי המכשיר, בגלריית התמונות.
אילו מכשירים נתמכים ע״י בוסקו?


בוסקו תומכת בכל המכשירים - אנדרואיד ואייפון. מכשיר ההורה ומכשיר הילד לא חייב להיות זהה.
כיצד ניתן לשנות את שפת האפליקציה?


שפת האפליקציה נגזרת משפת הטלפון שלך. יהיה עליך לשנות את שפת המכשיר לאחת מהשפות הנתמכות שלנו, או להשתמש בשפת ברירת המחדל - הגרסה האנגלית.
אילו שפות נתמכות ע״י בוסקו?


בוסקו תומכת כיום באנגלית, ספרדית, טורקית, סינית, אינדונזית, עברית ויפנית.
כיצד ניתן לשלוח תגובות, הצעות והערות?


ניתן ליצור קשר איתנו בכתובת info@boscoapp.com. אנחנו תמיד שמחים לשמוע מכם!